פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק

facebook פרסום ב


כיצד תגיעו לכמה שיותר לקוחות?
 

פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם עם מיליוני גולשים מדי יום. הרשת החברתית הפופולרית ביותר ממשיכה לגדול מדי יום וכל יום מצטרפים עוד ועוד משתמשים חדשים, כל בעל כבר יודע שהוא חייב להציג נוכחות בפייסבוק אבל האם זה מספיק ?  איך באמת מגיעים לחשיפה רחבה ואפקטיבית עם פעילות אמיתית ומקצועית ? 

פרסום בפייסבוק
 

אז מה זה בעצם פרסום בפייסבוק?

 
הפרסום בפייסבוק מוצג על ידי מודעות טקסט, תמונה ואפילו וידאו, בעבר המודעות היו מוצגות רק בצידו הימני / שמאלי של העמוד בהתאם לשפת המשתמש. היום כבר ישנם אפשרויות פרסום שונות ומגוונות והרבה יותר אפקטיביות עבור בעלי עסקים. מודעות הנראות כמו סטטוס רגיל של אחד החברים המוצגות ברצף העדכונים ומשתלבות בו, מודעות מצד העמוד כפי שכבר ציינו, מודעות למובייל והיום אפילו אפשרות לשילוב הפרסום באינסטגרם ועוד צורך שונות של מודעות פרסום.

בשונה ממודלים אחרים של פרסום, בעלי עסקים רבים מבינים כי משתלם יותר לפרסם בפייסבוק, זאת כיוון שניתן לכוון את הפרסומות לקהל יעד מסוים. למשל, אם המוצר מיועד לאנשים צעירים בגילאים 20-30, אם מדובר על עסק בתחום האירועים / חתונות ניתן למקד את הפרסום למי שהתארס לאחרונה ... 

למעשה קיימת אפשרות פילוח נרחבת במגוון רחב של פרמטרים כמו, גיל, מיקום / עיר, תחומי עניין, השכלה ועוד ועוד...
 
מודל הפרסום בפייסבוק מזכיר את מודל הפרסום של גוגל, שכן מהבחינה הזו מגדירים תקציב מסויםעבור הפרסום ומשלמים רק על פעולה כמו הקלקה לאתר / סימון אהבתי בדף וכו, על הקליק. 

יתרון נוסף בפרסום בפייסבוק הוא החשיפה הזולה משמעותית ממדיות פרסום אחרות שמאפשרות לנו להחלף לאלפי גולשים בתקציבים מאוד קטנים ככה שעם בניית תקציב פרום חודשי נכון ומיקום הפרסום והמסרים השיווקיים ללא ספק נראה החזר השקה מהיר וחשיפה אדירה למותג. 

פייסבוק
 

האם יש דרך נכונה לפרסם בפייסבוק?

 
הדרך הטובה ביותר לפרסם בפייסבוק היא להגיע לקהל היעד המתאים ביותר. למשל, אם הכוונה היא לפרסם מוצר המיועד למניעת התקרחות בקרב גברים, הרי שיש לפרסם את המוצר בקרב גברים בלבד וכן לגברים צעירים ולא גברים בני 60 פלוס. אם גולשים צעירים מחפשים תרופה כזאת או כדורים למניעת התקרחות הפרסום עשוי להיות נגיש עבורם. מדובר בכלי יעיל שיכול להגיע לגולשים שעדיין לא התחילו לבצע סקר שוק בקרב חברות שונות. לפיכך, פרסום בפייסבוק מאפשר לחשוף ללקוח מוצר וליצור עבורו מודעות עוד לפני שהחליט לחפש אותו.
 

מה אני מקבל בעצם מהפרסום בפייסבוק ? 


הפרסום בפייסבוק יצור חשיפה גדולה למותג ולמדיה הפרסומית כמו תמונות, וידאו, לוגו, באנרים וכדומה מה שיחזק משמעותית את זיהוי המותג בקרב הלקוחות, בנוסף ניתן להשיג כל פעולה שמגדירים מראש כמו הקלקה לאתר, רכישת מוצר, הגדלת סימוני אהבתי בדף החברה וכל פעולה נוספת אותה נרצה שהמשתמשים יבצעו. כל הפעילות הפרסומית בפייסבוק תיצור עבור המותג שיח ופעילות סביב המותג ברשת בכלל ובפייסבוק בפרט ( לייקים, שיתופים, דיונים בקבוצות ועוד ) 

אם אתם מעוניינים להתחיל לפרסם בפייסבוק אתם מוזמנים ליצור קשר לייעוץ ראשוני 

 
down arrow
לייעוץ ומידע נוסף ללא התחייבות:
אני מאשר קבלת עדכוני תוכן שיווקי